ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów z sektora MŚP oraz Klientów indywidualnych
  • Zapewnienie Klientom wysokiej jakości zindywidualizowanej obsługi
  • Budowanie długotrwałych relacji z nowymi i obecnymi Klientami

NASZE WYMAGANIA:

  • Jesteśmy otwarci na każdą grupę wiekową - również na osoby 50+
  • Wyłącznie biegła w mowie i piśmie znajomość języka polskiego (nie wymagamy absolutnie znajomości języków obcych)
  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • Pozytywne nastawienie do życia
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista
  • Skupienie na realizacji własnych celów osobistych oraz zawodowych
  • Konsekwencja i umiejętność pracy z czasem

OFERTUJEMY:

  • Umowę o pracę, zlecenie lub kontrakt menedżerski
  • Jedno z najwyższych wynagrodzeń w branży
  • Partnerskie podejście
  • Możliwość tworzenia innowacyjnego projektu
  • Rozwój osobisty w energicznym zespole profesjonalistów
  • Szansę na budowę własnego zespołu

DLACZEGO WARTO?

Jeżeli szukasz szansy na pozytywną zmianę w życiu, chcesz cieszyć się pracą i czasem wolnym, dołącz do nas! Jesteśmy zespołem, który aktywnie rozwiązuje problemy i ceni uśmiech oraz otwartość.